Maturitní ples

Domů > Služby > Maturitní ples

 

CENOVÝ KALKULÁTOR VAŠEHO PLESU:

Nabídka pozadí do mobilního ateliéru


zelená, tmavě modrá, červená, šedá, světle růžová, tyrkysová, bílá, krémová, žlutá

Počet tříd

Zde prosím vyberte počet tříd, které chcete od nás nafotit na Vašem maturitním plese. Pokud vyberete dvě třídy, sleva na každého studenta je 10%. Pokud budeme fotit více jak 2 třídy, sleva je na každého studenta 15%.

V případně, že zvolíte 2 a více tříd, budou fotit Váš nástup a šerpování 2 fotografové.

 

Celkový počet studentů (ve všech třídách)

Zde prosím uveďte přibližný počet studentů ve všech třídách. Čím přesněji uvedete počet studentů, tím přesnější bude Vaše výsledná cena.

 

Ateliér s okamžitým tiskem fotek 10×15 cm a 15×23 Kč

V této části prosím vyberte, zda máte zájem o mobilní ateliér, který je vybaven profesionální tiskárnou s okamžitým tiskem ihned na plese a moderními studiovými blesky. Pozadí v ateliéru si můžete vybrat sami. Na výběr je několik variant pozadí. Tiskneme rozměry 10×15cm za 25 Kč a formát 15×23cm za 39 Kč.

Cena na studenta je nižší včetně ateliéru.

Počet DVD

Zde prosím vyberte o kolik by jste měli zájem DVD. Je možno vybrat ze dvou variant. První varianta je, že každá třída dostane jedno potištěné DVD. Pokud vyberete druhou variantu, DVD obdrží každý student a třídní učitelka ZDARMA. Cenový rozdíl mezi první a druhou variantou je 20 Kč/student.

Společná fotografie

Tato položka není povinná, ale nabízíme ji, jelikož v minulých letech o ni byl velký zájem. Je možno ji přiobjednat k balíčku. Společná fotografie je tištěná ve velikosti 15×23cm. Cena této fotografie je 29 Kč. Napište prosím počet kusů společných fotografií.

 Maturitní ples - fotograf ChrudimPro pohodlnější objednání jsem pro Vás letos připravil konfigurátor focení plesů. Uvidíte, že takové konfigurování je snadné a dokonce to za vás spočítá cenu na jednoho studenta. Pokud máte společný ples s více třídami, tak doporučuji objednat společně focení, protože při vyšším počtu studentů je cena na jednoho nižší. Stačí vybrat několik položek, jako je například počet studentů/DVD a máte hned spočítanou celkovou cenu. Nemusíte se omezovat na výběr nějakých pevně stanovených balíčků focení plesu. Vyzkoušejte si sestavit focení podle sebe.
Fotografie z minulých let naleznete zde.

 

- Každý student obdrží bez ohledu na balíček focení fotografii se šerpou 10×15cm.
- Fotografování probíhá od začátku plesu až do cca 1 - 2 hodin ranních.
- Vytištěné fotografie v ateliéru budou dostupné na tomto webu.
- Na výběr z několika jednobarevných pozadí do mobilního ateliéru.
- Rychlé zveřejnění fotografií na webu a Facebooku (cca 3 pracovní dny).
- Doprava na místo konání plesu ZDARMA.

 

Rychlý přístup

Total Inferno Chrudim - fotogalerie Amnesis Music Club Vysoké Mýto - fotogalerie Bar Široká Chrudim - fotogalerie Party Hall Maxim Holice - fotogalerie Nabídka služeb Open air Poděčely u Chroustovic - fotogalerie

Kontakt - online zde

V případě zájmu o služby mne prosím kontaktujte pomocí emailu, na který se snažím odpovědět do 24 hodin. V pracovní dny mne můžete kontaktovat na uvedený telefon.

Adresa: Na Rozhledně 767, Chrudim
Telefon: Skype: cendicek
ICQ: 223 549 8199
E-mail:
info@cechla.cz
IČO: 015 184 88